Sąmatos sudarymas

Mūsų komanda visada atvyksta į vietą, ir paskaičiuoja sąmatą nemokamai.

1

2

Darbų atlikimo terminai

Kai pasitvirtiname sąmatą ir sutariame darbų pradžią visada nusimatome terminus, kurių visada laikomės. Turime ne vieną brigadą, todėl visi darbai būna atlikti laiku.

3

Garantijos

Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti meistrai. Todėl savo darbams suteikiame garantijas.

Bright living room with modern inventory
Bright living room with modern inventory

Visi apdailos darbai iki rakto

Atliekame apdailos darbus iki rakto. Padedame klientams pasirinkti tinkamus apdailos sprendimus. Parenkame tinkamas medžiagas.

Darbai

Mūsų

Klientų atsiliepimai

Deivydas 2022m.

Labai rekomenduojame, komanda tvarkė biuro patalpas. Labai lankstūs ir atsakingi (padaro ir pamato daugiau nei pats pagalvoji). Tikrai pataria ir ieško užsakovui naudingiausio sprendimo. Labai rekomenduoju!

Rūta 2022m.

Labai noriu padėkoti už puikiai atliktą kapitalinį vonios remontą. Paslaugos atliktos tikrai kokybiškai (tiek plytelių klijavimas tiek santechnikos pajungimas ir pan.). Dar buvo suteikta daug praktiškų patarimų darbų eigoje kurie tik pagerino rezultatą. Rezultatu esam labai patenkinti! Puiki kominikacija. Rekomenduojame!

Ieva 2022m

Ačiū puikiems meistrams!! Remontas bute atliktas laiku, už sutartą kainą ir tikrai kokybiškai. Darbo metu buvo palaikoma švara, viskas, kas reikia, buvo uždengta, todėl pakako vieno generalinio valymo ir nebelenda dulkės iš kampų.
Tikrai rekomenduoju ir kai vėl reikės - kreipsimės!

Vaidotas 2023m.

Su žmona likom patenkinti įgyvendintu buto remontu. Norėjome kelių nestandartinių sprendimų - komanda su jais susitvarkė taip pat. Atsiradusius nenumatytus darbus noriai imdavosi ir kartu ieškodavom optimaliausio sprendimo. Benas visad buvo pasiekiamas telefonu. Rekomenduojam.